• q5
  • q6
  • q4

Категории на производи

Постојат многу видови на производи, како што се од вистинска кожа кеси, козметички торби, торби СТП, мобилен телефон сетови, облека, накит и така натаму. Тие ги вклучуваат сите аспекти на животот.

Kailaien квалитет пакување (Dongguan) копродукции, ООД. се наоѓа во Dongguan Гуангдонг, уживајќи удобен транспорт и убава околина.

Нашата компанија зафаќа површина од 2500 квадратни метри и има над 95 вработени и повеќе од 5 техничари. Ние сме специјализирани во дизајнирање, обработка и производство на различни видови на кеси и има годишен капацитет на производство од над 3.000.000 парчиња кеси.

Нашата компанија има богато искуство во чантата и пакување индустрија. Нашите главни производи вклучуваат ранец, лаптоп торба, покријте бебе книга, drawstring торба, шопинг торба и различни специјални кеси за пакување на електронски производи. Освен тоа, ние се прават големи напори да се развијат нови производи за да се исполнат различни барања.

Прочитај повеќе

Зошто Изберете нас

Исклучителна производството на технологија, за да се обезбеди квалитет на производите, да ви обезбеди со најдобрите пред-продажба, по продажбата на услуги.

Избрана Производи

Нашите производи се различни, висок квалитет, вклучувајќи багаж, кожни производи, паричници, ремени, мобилен телефон кожа, кожа чевли, кожа и така натаму.
Види се